Mitteformaalne vene keele kursus
BARANKA
algajatele

35 tundi, mis kestavad 45+15 minutit
4.-5. klassid
Lyosha Razin

Materjal on koostatud Haridus- ja Teadusministeeriumi toetusel.
Sellel leheküljel saate peale registreerimist tutvuda raamatu sisuga.

Täname Teid raamatu vastu huvi tundmise eest!

Antud kogumik koosneb innovaatilisest ja efektiivsest lahti kirjutatud vene keele õppeprogrammist, mis on mõeldud eelkõige 4. ja 5. klassi lastele, kes pole veel alustanud vene keele õpet.

Kogumik on meie mitmeaastase õpetamispraktika tulemus. See programm on sertifitseeritud ning on tunnustatud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.

Me usume mängujõusse ning oleme õnnelikud, kui õpetajad saavad kasutada meie ideid oma igapäevases töös ning saavad sellele lisaks avada vene keele kui võõrkeele ringi oma koolis, toetudes raamatu kirjeldusele.

Antud kogumikuga saab õpetaja arendada ennast kui spetsialisti ning rikastada oma tunde uute ideedega.

Vaata raamatu online-versiooni


Palume täita vormi selleks, et vaadata raamatut. Kui olete juba registreeritud meie kodulehel, siis palume siseneda oma kontosse

Soetage meie raamat

Täitke vorm ja raamat jõuab varsti Teie kätte

Raamatu digitaalne versioon

Tutvuge raamatu sisuga enne ostu

Tutvuge ringiga BARANKA

Мe koolitame õpetajaid BARANKA läbiviimiseks nende koolides

Tutvuge meie seminariga

 Me viime läbi seminare vene keele kui võõrkeele õpetajatele üle maailma
ÕPETAGE KEELT LÄBI MÄNGU!

Autorist

LYOSHA RAZIN on Tallinna Mitteformaalse õppekeskuse GAME club loovjuht (thegameclub.eu). Ta on omandanud bakalaurusekraadi vene ja slaavi filoloogias (Тartu Ülikool) ja magistrikraadi “hariduse juhtimises” (Tallinna Ülikool). Juba üle 12 aasta tegeleb ta igapäevaselt aktiivõppemeetodite väljaarendamisega täiskasvanutele ja lastele. Ta on loonud üle 700 erineva aktiivõppemeetodi ja mängu. Lyosha korraldab regulaarselt koolitusi õpetajatele nii Eestis kui ka välismaal. Ta on mitteformaalse vene keele kursuse IVAN autor, mängulise vene keele programmi BARANKA looja. Mõlemad programmid on saanud preemia Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt võõrkeele õpetamise innovaatilise kontseptsiooni eest.
“Huvi vene keele õppimise vastu kasvab. Kuid klassikaline metoodika, mis põhineb tektide lugemisel, muutub ebaefektiivseks. Tudengid soovivad õppida rohkem suhtluskeelt, mida saab kasutada iga päev, nähes oma arengut igas tunnis.”

Keelekeskus GAME
+372 5541773
info@gamekeskus.ee
www.gamekeskus.ee
Narva mn 7a, Tallinn, Eesti, 10117

Close Menu
×
×

Cart